Sărbătoarea Paștelui în ochii copiilor 2015 – creațiile elevilor de la Școala Gimnazială Jurilovca


Participanți: Tudorache Marina, Condrat Anna – Maria, Haralambie Teodora, Nitu Diana, Clasa a IV-a, Școala Gimnazială Jurilovca

Coordonator: Malai Jenica

Secțiunea 5

Participanți: Țoțoiu Ionuț, Tutun Antonel, Clasa a IV-a, Școala Sălcioara

Coordonator: Leucă Maria

Secțiunea 2

Participant: Sebe Alexandra, Clasa a IV-a, Școala Gimnazială Jurilovca

Coordonator: Malai Jenica

Secțiunea 7

Participant: Roșioru Diana, Clasa a III-a, Școala Sălcioara

Coordonator: Leucă Maria

Secțiunea 2

Participant: Grupa Mare, Grădinița cu P.N. Jurilovca

Coordonator: Zaiț Paula

Secțiunea 7

Participanți: Mocanu Raisa, Macamol Rafael, Maxim Răzvan, coordonator: Feodot Svetlana, Clasa a II-a, Școala Gimnazială Jurilovca

Participanți: Mihăilă Sarah – Eliza, Epure Georgiana – Violeta, coordonator: Leucă Maria, Clasa a II-a, Clasa a III-a, Școala Sălcioara

Secțiunea 4

Participant: Afanase Theodor, Clasa a II-a, Școala Gimnazială Jurilovca

Coordonator: Feodot Svetlana

Secțiunea 3

Participanți: Terente Valentin, Brânză Elvira, Clasa a III-a, Școala Gimnazială Jurilovca

Coordonator: Macar Ana

Secțiunea 7

Participant: Tudorache Nicolae, Clasa a II-a, Școala Gimnazială Jurilovca

Coordonator: Feodot Svetlana

Secțiunea 5

Participant: Sofron Alexandru, Clasa a II-a, Școala Gimnazială Jurilovca

Coordonator: Feodot Svetlana

Secțiunea 7

Participant: Fusaru Vanessa, Clasa I, Școala Gimnazială Jurilovca

Coordonator: Nicanov Glafira

Secțiunea 2

Participant: Cuzmin Sofia, Clasa I, Școala Gimnazială Jurilovca

Coordonator: Nicanov Glafira

Secțiunea 2

Participant: Haralambie Alexia, Clasa I, Școala Gimnazială Jurilovca

Coordonator: Nicanov Glafira

Secțiunea 2

Participant: Clasa I, Școala Gimnazială Jurilovca

Coordonator: Nicanov Glafira

Secțiunea 7

Participant: Petrică Elena, Clasa Pregătitoare,  Școala Gimnazială Jurilovca

Coordonator: Arsene Elisabeta

Secțiunea 2

Participant: Mîrzac Antonio, Clasa I, Școala Gimnazială Sălcioară

Coordonator: Mihăilă Beatrice Claudia

Secțiunea 7

Participant: Platon Alexandru, Clasa Pregătitoare,  Școala Gimnazială Jurilovca

Coordonator: Arsene Elisabeta

Secțiunea 4

Participant: Silai Denisa, Clasa Pregătitoare,  Școala Gimnazială Jurilovca

Coordonator: Arsene Elisabeta

Secțiunea 2

Participant: Clasa I și Clasa Pregătitoare (Belu Andreea, Mihăilă Naomi, Mîrzac Antonio, Dobre Acristian, Trif Caludio, Soare Oana, Crîngașu Nicoleta, Melcescu Valentin, Banu Cătălina), Școala Gimnazială Sălcioara

Coordonator: Mihăilă Beatrice Claudia

Secțiunea 4

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile despre tine sau dă clic pe un icon pentru autentificare:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s